ΕΔΟΕΑΠ: Οι υποψήφιοι στις εκλογές στις 13, 14, 15 Ιουνίου

 

Στις 13, 14, 15 Ιουνίου 2018 οι εκλογές Μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΛΙΜΝΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΛΑΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΑΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΟΛΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΟΤΣΕΡΩΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
9 ΤΖΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12 ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΚΑΤΑΪΦΤΣΗΣ ΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΓΚΑΛΟΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΟΣ
22 ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
23 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΝΙΚΟΛ
26 ΔΗΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
27 ΣΥΡΑΚΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
30 ΜΠΑΖΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
32 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33 ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
34 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
36 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
37 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
39 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
41 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42 ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ
43 ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44 ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
47 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
48 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
49 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
50 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
52 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
53 ΚΛΑΔΕΥΤΗΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 ΣΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
55 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
56 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57 ΣΟΥΧΑΙΕΜΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΜΠΝΤΟΥΛ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΜΠΑΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
8 ΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
11 ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

SHARE