Εκλογές Σεπτεμβρίου 2015: Όλα τα ονόματα υποψηφίων της Λαικής Ενότητας του Π.Λαφαζάνη

 

Τα ονόματα των υποψηφίων της για την εκλογική μάχη της 20ης Σεπτεμβρίου, έδωσε στη δημοσιότητα η Λαϊκή Ενότητα.

Ο επικεφαλής της Λαϊκής Ενότητας, Π. Λαφαζάνης θα είναι υποψήφιος στη Β’ Πειραιά και στην Αττική.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (7-9)
1 ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΕΥΠΑΤΡΙΔΗ ΒΑΛΑΝΤΗ
4 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
8 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ (3-5)
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4 ΠΕΙΡΟΥΝΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ (3-5)
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
2 ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΔΑΦΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
4 ΔΗΜΑΚΟΣ ΣΤ.
5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Γ.
ΑΡΤΗΣ (3-5)
1 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5 ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ (8-11)
1 ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΟΙΛΙΑΣ
5 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
7 ΛΕΦΑ ΝΙΚΗ
8 ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
9 ΜΠΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΣ
11 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ (3-5)
1 ΣΤΑΘΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΣΚΟΥΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3 ΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
4 ΜΟΝΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΥ ΑΚΤΙΝΑ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ (1-3)
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΙΩΤΑ
2 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΡΑΜΑΣ (3-5)
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ
3 ΠΑΣΣΑ ΓΙΑΣΕΜΗ
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (5-7)
1 ΠΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΑΓΑΠΗΤΟΣ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΒΡΟΥ (4-6)
1 ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΛΕΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4 ΜΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΜΙΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ (6-8)
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5 ΜΠΕΖΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΔΗΜΟΣ
8 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ (1-3)
1 ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΜΑΝΤΕΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ (1-3)
1 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ (5-7)
1 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΧΑΡΔΑ
5 ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ
6 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7 ΝΙΚΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ (4-6)
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (8-11)
1 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΑΡΗΣ
6 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
9 ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
10 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (2-4)
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΠΑΠΑΖΩΗ ΛΙΤΣΑ
3 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (5-7)
1 ΒΡΥΩΝΗ ΒΕΝΗ
2 ΓΟΥΔΕΒΑΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ
ΚΑΒΑΛΑΣ (4-6)
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΤΣΑΝΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΠΛΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΣΙΑ ΝΑΣΙΑ
4 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΑΣΟΣ
6 ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ(4-6)
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΚΟΡΔΑΛΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
4 ΜΑΡΓΙΕΛΗ
5 ΜΟΥΛΙΑΚΟΣ
6 ΤΣΕΛΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ(2-4)
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2 ΛΙΟΥΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 ΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
ΚΕΡΚΥΡΑΣ(3-5)
1 ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3 ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΒΙΤΟΣ)
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ(1-3)
1 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
2 ΑΛΕΙΦΑΝΤΗΡΗ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ (3-5)
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
5 ΠΟΤΟΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥ
ΚΟΖΑΝΗΣ(5-7)
1 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
2 ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
3 ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ
4 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
6 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
7 ΒΕΡΓΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ(4-6)
1 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΡΙΣΚΑ ΜΑΙΡΗ
4 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)
ΚΥΚΛΑΔΩΝ(4-6)
1 ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
2 ΛΑΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΖΑΧΑΡΟΥ ΑΡΕΤΗ
5 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ(3-5)
1 ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3 ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΑΡΙΣΗΣ(8-11)
1 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
3 ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΣΑΛΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
8 ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9 ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΚΗΕΤΖΗ ΙΡΙΔΑ
11 ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ(2-4)
1 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΡΟΣ
3 ΚΑΛΙΜΑΝΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΛΕΣΒΟΥ(3-5)
1 ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΑΒΡΑΑΜ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
3 ΑΔΑΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
4 ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΟΥΤΛΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ)
5 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΤΕΡΠΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ)
ΛΕΥΚΑΔΟΣ(1-3)
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ(6-8)
1 ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
3 ΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΟΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7 ΜΠΑΖΗ ΣΥΡΑΓΩ ΣΙΛΑ
8 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ(5-7)
1 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΨΑΡΡΕΑ ΕΛΕΝΑ
3 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ(3-5)
1 ΣΕΛΒΙΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΟΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΣΩΤΗΡΙΑ
ΠΕΛΛΗΣ(4-6)
1 ΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΚΡΗΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΤΖΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ(4-6)
1 ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
2 ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
3 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
5 ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΗΣ(2-4)
1 ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΛΑΪΝΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ
4 ΤΖΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΗΣ(2-4)
1 ΤΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΔΟΠΗΣ(3-5)
1 ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
2 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΡΓΚΑΪ
4 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΣΑΜΟΥ(1-3)
1 ΣΤΑΘΑΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΚΟΧΥΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΕΡΡΩΝ(6-8)
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
2 ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣΤΕΡΙΟΣ)
7 ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΙΜΟΣ (ΣΥΜΕΩΝ)
8 ΤΕΡΤΙΠΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ(4-6)
1 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΓΕΡΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΡΟΖΜΟΥΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ(5-7)
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
6 ΚΑΛΙΤΣΑ
7 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΗΣ(2-4)
1 ΣΠΙΡΤΟΥ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
3 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΠΑΪΣΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
ΦΩΚΙΔΟΣ(1-3)
1 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΜΕΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ(3-5)
1 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΛΗΣΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4 ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΧΑΝΙΩΝ(4-6)
1 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ
2 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΙΟΥ(2-4)
1 ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΙΚΕΣ)
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
3 ΚΑΒΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
4 ΤΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ)
Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (16-20)
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2 ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)
3 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΤΖΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)
9 ΤΕΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
10 ΚΩΖΑΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
11 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
12 ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
13 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
15 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16 ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
17 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
18 ΛΑΪΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ
19 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20 ΑΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (9-12)
1 ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΥΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
7 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΔΑΜΚΑΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
9 ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10 ΔΕΡΓΙΑΔΕ ΜΑΡΙΑ
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
12 ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (15-19)
1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ
3 ΠΡΙΜΙΚΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
5 ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΟΣ
6 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΙΚΕΣ)
7 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΣ
8 ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
10 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
12 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
13 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
15 ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΪΑ
16 ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17 ΚΥΡΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
19 ΦΥΚΟΥΡΑ ΖΕΛΑ
Α’ ΑΘΗΝΑΣ (14-18)
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
2 ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4 ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΙΑ
7 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΥΓΗ
9 ΣΧΙΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
11 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12 ΚΛΕΙΤΣΑ ΟΛΓΑ
13 ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
14 ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
15 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΑ
16 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
17 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΜΑΚΗΣ
18 ΜΠΑΡΤΖΕΦΣΚΙ ΜΑΝΙΑ
Β’ ΑΘΗΝΑΣ (44-48)
1 ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΝΑΝΤΙΑ
3 ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΗ
5 ΝΤΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
6 ΤΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
8 ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ
9 ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
11 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
13 ΟΥΡΟΥΪΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
14 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ
15 ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
16 ΧΗΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
17 ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
18 ΚΑΣΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
19 ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ
21 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
22 ΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
25 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
27 ΣΚΑΜΠΑ ΑΘΗΝΑ
28 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
29 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
32 ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
33 ΒΑΛΕΝΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
34 ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
36 ΖΗΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
37 ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
38 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
39 ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
40 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΖΑ
41 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
42 ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΕΛΕΝΗ
43 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
44 ΡΟΥΜΠΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
45 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
46 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
47 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
48 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ (8-11)
1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
4 ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
7 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ
9 ΓΡΗΓΟΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ)
10 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΣΤΕΛΛΑ
11 ΜΑΚΡΕΝΟΓΛΟΥ ΑΝΙΚΗΤΟΣ
Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ (6-8)
1 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
2 ΜΕΛΙΟΣ ΖΩΗΣ
3 ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΡΟΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΙΚΑ)
5 ΚΑΛΕΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
6 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ)
7 ΡΑΚΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
8 ΚΑΝΤΙΩΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

 

Shortlink:

X Αν θέλετε κάντε Like στη σελίδα μας στο Facebook